Menu
20191115_114216 - kopie

Co pro nás znamená dělat realitního makléře

Pekař peče housky, lékař léčí lidi, učitel učí studenty. A co dělá realitní makléř? A co makléř z kanceláře DOMA? Nahlédněte s námi pod pokličku a zjistěte, co pro nás znamená “dělat realitního makléře”.

Svoboda a odpovědnost

To jsou dvě základní ingredience toho, jak práci realitního makléře vnímáme DOMA. Makleřině se věnujeme proto, že nám dovoluje pracovat kdykoliv, kdekoliv a hlavně pro kohokoliv. Můžeme si tedy své klienty vybrat. A to je svoboda, kterou vám hned tak nějaké povolání nedá.

Nese to s sebou ale i nutnost disciplíny a odpovědnosti. Zejména odpovědnosti ke klientovi – co slíbím, to musím splnit. Je to také velká odpovědnost vůči sobě. Makléř nemá pracovní dobu ani pevně stanovené úkoly. Musí být schopný řídit sám sebe a zodpovědně plnit úkoly, které si samostatně zadá. V DOMA naštěstí víme, jak na to, a umíme to makléře naučit a také mu s tím pomoci.

Klient na prvním místě

Snad nejotřepanější fráze obchodníka. Neznáme jediného, který by veřejně prohlásil, že klient ho nezajímá a stojí u něj na posledním místě. U nás je však tato fráze prorostlá hluboko do firemní kultury. O klientech mluvíme hezky, i když u toho nejsou. Vždy děláme všechno proto, aby klient nemusel mít s prodejem, nákupem či pronájmem nemovitosti žádné starosti. I přesto, že to pro makléře znamená více práce. 

Když práce člověka baví

Slyšeli jste už o tom, že když člověka něco baví, jde mu to lépe? Přesně tím se u nás řídíme. Hledáme s každým makléřem oblast nebo aktivitu, která ho baví nejvíce, aby se jí mohl naplno věnovat. V ostatních směrech přemýšlíme, jak udělat věci jednodušší a zábavnější tak, aby nám šli lépe od ruky.

Stejně se chováme ke klientům. Chceme, aby pro prodávajícího byla spolupráce s námi milá a příjemná. Aby pro kupujícího byla prohlídka s námi zážitkem, na který bude rád vzpomínat. Proto pořádáme dny otevřených dveří, kde nejste na prohlídku limitováni časem a můžete si nemovitost plně vychutnat.

Co nechceš, aby jiní činili tobě, …

… nečiň jinému. A tak některé věci neděláme. Držíme slovo. Chodíme včas. Jsme upravení a hezky oblečení. Na klienty i kolegy se usmíváme. Máme radost ze života a dáváme to svému okolí znát. 

Být klientem či makléřem kanceláře DOMA realitní makléři je zkrátka příjemný zážitek. Chcete to také zažít? Tak se nám ozvěte.