Menu
DSC_0009 (2) (1) (1)

Jak jsme prodávali byt v Líšni s nádhernou terasou

Klientka se obrátila na našeho makléře Jana Vrbku s tím, že se už nějakou dobu snaží prodat byt v Brně – Líšni. Spolupracuje už s jedním makléřem, ale prodej ne a ne dopadnout. Honza si tedy nechal poslat aktuální inzerát a šel se na byt podívat.

První, co ho překvapilo, byl fakt, že k bytu náležela velká terasa. Protože v inzerci vyfocená nebyla a v textu byla zmíněná jen nepatrně. Přitom právě ona velká terasa byla hlavním argumentem, proč si koupit zrovna tento byt.

Jakmile se tedy Honza s majitelkou dohodl na spolupráci, natočil z terasy na Facebook živé video, aby všem ukázal, jak hezky na terase je a jaký je z ní krásný výhled.

Následně podnikl všechny kroky pro přípravu nemovitosti na prodej. Celý byt uklidil a nachystal homestaging. Všechno důležité vyfotil. Společně s copywriterkou zpracoval textaci pro inzerci a byt zainzeroval jak na realitních serverech, tak na sociálních sítích. 

Protože v bytě nikdo nebydlel, což je pro prodej ideální, nechal v něm Honza nachystaný homestaging i na prohlídky. Díky tomu zájemci viděli byt uklizený a “nazdobený”. Každou prohlídku zakončil Honza na terase, aby mohli obdivovat výhled a prostornost terasy.

Na prohlídky přicházeli zájemci z inzerce a také klienti jiných realitních makléřů. Protože makléři DOMA jsou vždy otevření nabídkám spolupráce. Jenom tak totiž pro své prodávající klienty zajistíme maximum zájemců.

Když Honza našel kupujícího a prodej bytu se chýlil ke konci, zastupoval klientku na základě plné moci při podepisování změn ve smluvní dokumentaci a zařídil pro ni všechno tak, aby si nemusela s ničím dělat starosti

To, že je s prací makléře Jana Vrbky spokojená, dokazuje i fakt, že mu svěřila další byt (tentokrát k pronájmu) a navíc ji zastupuje při nákupu dalších nemovitostí.

Chcete vědět, jak bychom prodávali váš byt? Tak se nám ozvěte, rádi vám to řekneme.