Menu
uz nahrane do wordpressu 13 na 9 (6)

Jak jsme pronajali byt a přibalili k němu něco navíc

Proč svěřit pronájem bytu do rukou realitní kanceláře? Protože ušetří starosti, čas a navíc… Nechte se překvapit.

Náš makléř Jan Vrbka se domluvil s klientem, že se mu postará o pronájem jeho bytu v Brně. Byt si prohlédl, vytvořil tržní analýzu, aby určil, za jakou cenu je možné ho pronajmout, a následně ho vložil do inzerce. Následovaly prohlídky, na kterých našel nájemníka. Konec příběhu? Ještě ne.

Když jsme psali, že udělal něco navíc, co to tedy bylo?

Po prohlídce bytu mu majitel oznámil, že v bytě zůstane velká sedací souprava. A sami asi vidíte ten obrázek – přestože se nájemníci k bytu chovají slušně, přece jen se vybavení časem opotřebí. Proto chtěl náš makléř ušetřit klienta budoucích starostí a doporučil mu ošetřit sedačku nanoimpregnačními prostředky NanoConcept na její ochranu. Aplikaci těchto prostředků následně zajistil u firmy Impre.cz.

Kromě homestagingu a nafocení bytu také natočil video snímek, který pronájem bytu propaguje. Podívejte se na ukázku takového videa.

Video poté umístil nejen na svůj facebookový a instagramový profil, ale díky sdílení kolegů z kanceláře ho dokázal dostat k mnohem širšímu publiku. O bytě k pronájmu se tak dozvědělo mnoho lidí – dokonce i těch, kteří by se na standardní realitní inzerci nedívali. 

V neposlední řadě se pak makléř postaral o návrh nájemní smlouvy i komunikaci všech podmínek s budoucím nájemníkem. Ale to je, doufáme, dnes již standard.

Nakonec – spíše pro pobavení – se můžete zasmát u videa o tom, jak dopadne klient, který si pronajímá byt od “podvodníka”. Podívejte se.

Chcete natočit video i z vašeho bytu či domu k pronájmu? Dejte nám vědět, rádi přijedeme a o pronájem vaší nemovitosti se postaráme.