Menu
6

Příběh makléře Felixe – 6. díl: Co znamená být nejlepší realitní makléř

Mým cílem bylo stát se nejlepším realitním makléřem. Ale co to vlastně znamená? Dostal jsem se do bodu, kdy mi volají klienti a radí se se mnou o svých prodejích a nákupech. A tak přemýšlím, co dál…

Nejprve jsem se rozhodl absolvovat kurz “Pasivní příjem v nemovitostech”. Chci si udělat pořádek ve svých investicích – za dobu, co dělám realitního makléře, jsem si koupil již 4 investiční byty. A navíc v budoucnu plánuji i koupi nebytových prostor na pronájem. Když si to sám vyzkouším, lépe je pak můžu nabídnout svým klientům. Mnoho z nich se mnou řeší nemovitostní investice a já jim chci být nejlepším rádcem.

Chystám se také na školení na téma developmentu. DOMA realitní makléři jsou stabilním partnerem developerů a pomáhají jim s konzultacemi projektů i jejich prodejem. S prodejem nemovitostí mám už spoustu zkušeností, proto bych je rád zužitkoval prací na prodeji developerského projektu. Díky síti se mohu vzdělávat a mít úspěchy i v této oblasti.

Navazuji také mezinárodní vztahy s kolegy z celého světa. Rád se účastním nejen evropských akcí, kde potkávám mnoho zajímavých lidí, se kterými pak obchodujeme i nemovitosti mimo Českou republiku.

Také jsem se rozhodl založit svůj tým a už mám pod sebou dva makléře. Je to výzva. Chci je naučit všechno, co umím, abychom pak mohli řešit všechny případy společně a díky tomu pomoci více klientům, než když budeme pracovat každý sám. Zrovna teď mě čeká školení leadershipu, abych svým makléřům mohl být stejně dobrým rádcem jako svým klientům.

Tak mi držte palce. A až budete prodávat či pronajímat svou nemovitost nebo budete chtít poradit s koupí nemovitosti, napište mi na jsme@domamakleri.cz nebo zavolejte na 734 799 399. Dostane se vám služeb od schopného makléře!