Menu
BLOG (3) (1)

Proč je v naší videoprohlídce víc makléře než nemovitosti

Nedávno se nás zeptal jeden klient, proč je v našich videoprohlídkách tolik vidět makléř a jeho kolegové a není to celé jen o nemovitosti. Napadla vás stejná otázka? Prozradíme, že za tím stojí hned několik důvodů.

Jde především o lidi

Jeden z hlavních důvodů je jednoduchý. Myslíme si, že prodej nemovitostí je hodně o lidech. Kupujete-li si nemovitost, ve které třeba budete chtít bydlet se svojí rodinou, zajímá vás, jak se v ní bude žít. Proto v naší videoprohlídce vystupují makléři, často až v hereckých rolích tak, aby bylo vidět, jak to vypadá, když jsou v nemovitosti lidé. Chceme pomoci vaší představivosti.

Stravitelnější video

Když už točíme nějaké video, chceme, aby ho divák dokoukal do konce. Je to přece i tom, co chce prodávající, který nám nemovitost svěřil do prodeje. Pokud se potenciální kupující dodívá do konce, uvidí celou nemovitost, a je tak větší šance, že ho zaujme a přijde na prohlídku. Podle nás existuje větší šance, že divák dosleduje video, kde jsou lidé, než video, kde jsou jen záběry domu či bytu a hlas nebo titulky.

Sociální sítě

Videa vkládáme na sociální sítě. A statistiky nám jednoznačně potvrzují, že vyšší sledovanost získávají videa, kde jsou lidé. Video, které vypadá jako prodejní reklama, prostě nikoho nezaujme a nedokouká ho. Naše videoprohlídky ano.

Baví nás to

A to nejdůležitější na konec. Děláme to rádi. Natáčení videí a videoprohlídek už je součástí naší DNA. Točíme všichni a točíme rádi. Je to pro nás zábavná forma propagace a spolupráce mezi makléři. A když vás něco baví, tak vám to jde lépe a je to vidět.

A díky tomu všemu uvidí nemovitost, kterou máme v nabídce, mnohem více lidí. A více sledujících znamená více kupujících. A navíc rychlejší prodej nemovitosti. Pokud chcete natočit zajímavou videoprohlídku i u vás, dejte nám vědět.