Menu
devon-janse-van-rensburg-pNJrIicG5UU-unsplash (1)

Tvoříme kvalitní makléře

Tuhle větu pronesl náš makléř Jan Vrbka ve své prezentaci na téma “Proč jsem realitní makléř a proč zrovna DOMA”. Tedy kromě jiného. Velmi trefně popsal jednu z věcí, kterou v DOMA děláme. Zaujala nás natolik, že jsme se rozhodli jí věnovat celý článek. Představuje totiž jednoduchý recept, který může uvařit každý.

Ingredience

1 kus muže nebo ženy, na věku nesejde. Při výběru se dívejte zejména na touhy a přání. Hledejte člověka, kterého motivuje chuť (si) něco dokázat.

Postup

1. Vezmete makléře a přisypete hromadu etiky. Jako se solí, hned na začátku, ať se to pak nemusí dosolovat na talíři, kde už takového výsledku nedocílíte. Výhoda? Nemůžete přesolit. Etiky můžete přidat, kolik chcete – čím více jí bude, tím kvalitnějšího makléře vytvoříte. Každý klient je rád, když jeho makléř “chutná” eticky.

2. Přidejte zájem o klienta. To se těžko shání, ale věřte, že tuto přísadu ocení také všichni. Je to jako sůl a pepř – jeden bez druhého sice může být, ale společně dokáží v hrnci divy. Etika a zájem o klienta umí kouzlit zase na poli realit.

3. Nechte dusit na mírném ohni a za stálého míchání přidávejte znalosti. Čím více znalostí přidáte, tím více spokojených klientů získáte. To je vlastně nekonečný proces. Aspoň my v DOMA ho tak vnímáme.

4. Servírujeme se slušným chováním, jako přílohu doporučujeme elegantní odívání a kultivované vystupování.

Tak jako recept se skvěle snoubí s víny i pivy, naše makléře si můžete užít při pronájmu, prodeji i koupi nemovitosti. A nebo jen tak “na svačinku”, když chcete něco zkonzultovat.