Menu
pocket-watch-2031021_1920

Zkrátily se dny, zkraťte si i pracovní dobu

Přijde vám také, že je v zimě méně času? Je to zvláštní, protože celý den je stejně dlouhý, jen světla je méně. A na některé aktivity, zejména ty venkovní, toho moc nezbývá. Chtěli byste mít času víc? Tak si zkraťte pracovní dobu.

Jak na to? To je jednoduché. Realitní makléři mohou svůj čas řídit sami. A mohou si nastavovat délku pracovní doby podle svých potřeb. Díky tomu, že práce není závislá na strojích, výrobním plánu nebo dodávkách materiálu. Realitní makléř má totiž jen jediné vodítko – spokojeného klienta. A jestli si svou práci udělá večer, až mu usnou děti, nebo brzy ráno, ještě než se manželka vzbudí, je jen na něm.

Zní to růžově, ale má to i své limity. Prohlídka nemovitosti o půlnoci asi nebude patřit mezi ty nejnavštěvovanější. Stejně tak fotografie nemovitosti pořízené o půl druhé ráno asi nebudou z nejhezčích. Zůstává však spousta práce, kterou lze dnes díky moderním technologiím dělat kdykoliv a skoro kdekoliv.

A když přijde zima, zkrátí se dny, jednoduše si zkrátíte i pracovní dobu. Když přijde léto a budete chtít být s přáteli u vody, pracovní doba vám stát v cestě nebude. A když si budete potřebovat vzít volno, pracovní dobu si jednoduše upravíte. Protože můžete…

Chcete vědět víc? Tak se stavte na kávu k nám na Tábor 36 a my si s vámi o tom rádi popovídáme. Nebo nám napište na Messenger, Viber nebo třeba WhatsApp. Jsme v 21. století a tak nás zastihnete nejen v kanceláři, ale i online 🙂