Menu

Lukáš Polach

Jmenuji se Lukáš Polach a nedávno jsem se vrátil po čtyřech letech z Londýna, kde jsem se pohyboval v oblasti nemovitostí a jejich rekonstrukcí.

Původně pocházím z malého městečka Frýdlant nad Ostravicí v podhůří Beskyd, které jsem po maturitě opustil a šel studovat Fakultu stavební do Brna. Od té doby se téměř vše v mém životě točí kolem cihel, a proto je pro mě práce realitního makléře zajímavá.

Často slýchávám, jak je makleřina náročná práce, ale s klienty se vždy po nějaké době společně dostáváme na přátelskou úroveň. Díky tomu se tato činnost stává pro všechny strany snazší a z obchodního hlediska rychlejší a efektivnější. To vede ke spokojenosti jak prodávajících, tak kupujících.

Rád se bavím s klienty na téma stavebnictví, digitalizace stavebního průmyslu, vývoje realitního trhu a dalších věcí spojených s tímto oborem.

Kromě realit mám i další projekty – Buildiro, který jednou bude pomáhat vyhledávat stavební materiály online, a Posliflasku.cz. Volného času momentálně moc nemám, ale práce je mojí zábavou, takže při ní také relaxuji.