Menu

Spokojenost klientů je naší největší odměnou

Co o nás řekli?

Dobrý den pane Ženatý. Rád bych Vám poděkoval za spolupráci na projektu Vila Mates. Pracuji v příbuzném oboru a myslel jsem si, že vím, jak má vypadat byt připravený pro nového nájemníka/zákazníka. Po shlédnutí Vaší práce musím konstatovat, že Vy to víte rozhodně lépe! Fotky i prezentace vypadá fantasticky včetně „WOW“ efektu. Děkuji za ukázku, jak se to opravdu má dělat.
Jan Kislenko
Tímto bych panu Janu Vrbkovi chtěla moc poděkovat. Vůbec se v realitách nevyznám, byt jsem získala jako dědictví a k ničemu mi nebyl, tak jsem se rozhodla pro prodej. Pan Vrbka za mě vyřídil první poslední. Já jsem akorát došla na podpis smlouvy a předání bytu teď už vlastně novému majiteli. Peníze mám na účtu a neměla jsem okolo prodeje žádné starosti. Vždy mi jen zavolal s novými informace, jak postupuje a já byla naprosto v klidu. Rozhodně ho můžu doporučit.
Michaela Knytlová
Vynikající zkušenost s panem makléřem Janem Vrbkou. Nejen, že kolem pronájmu bytu zařídil vše potřebné, ale když se ukázalo, že jeden z pokojů je třeba nečekaně (a v celkem šibeničním termínu) vymalovat, domluvil do 24 hodin malíře a zařídil vše potřebné okolo. Díky. Za mě velký palec nahoru a v případě potřeby se obrátím opět na tuto kancelář.
Andrea Šikulová
V pátek jsem požádal makléře Jana Vrbku, jestli by neměl v nabídce nějaké vhodné prostory pro mou advokátní kancelář. V pondělí jsme byli na obhlídce třech prostor a večer jsme do jedné z nich stěhovali nábytek. Tímto bych chtěl vyjádřit svůj dík za rychlý, bezproblémový a především lidský přístup.
Tomáš Hofrichter
Dobrý realitní makléř musí umět pochopit své klienty. Právě v tom je Dominik excelentní. Jsem rád, že ho mám k ruce a mohu se kdykoliv spolehnout na jeho tým. Také v realitách preferuji Odborníky před obchodníky a požaduji nejvyšší možnou kvalitu. Vřele proto služby Dominika Ženatého doporučuji.
Petr Lesenský
Super přístup, chuť do práce, laskavost, práce vyhotovená panem Janem Vrbkou a Dominikem Ženatým v nejbližším možném termínu, proste super přístup od celého kolektivu, takhle by to mělo být všude. Mohu jen a jen doporučit.
Jaňula Polcarová
Dominik a jeho tým jsou borci na svém místě. Žádná masírka, věcné zhodnocení situace, nastavení parametrů pro zdárný obchod. Každému můžu jen doporučit.
Michal Kolář
Tým Dominika Ženatého se vyznačuje maximalní profesionalitou a to zároven s prstem na tepu doby. Takto vypadá realitní kancelář 21. st.
Marek Odehnal​
Když jsem hledala pronájem kanceláře, požádala jsem Dominika Ženatého, aby mi pomohl najít takovou, o které jsem si myslela, že ani neexistuje. Dispozičně zajímavě řešená, v dobrém stavu, v reprezentativní budově, kde sídlí další firmy, ale není jich moc, do 10 minut od domu, s bezproblémovým parkováním, samozřejmě za rozumné nájemné a dostupná co nejdříve. Díky tomu, že si makléř zjistil do detailu mé požadavky a představy, jsem nemusela navštěvovat desítky prostorů, které mi nevyhovují. Již u druhé prohlídky jsem věděla, že jsme kancelář našli. Měla totiž úplně všechno. Teď si ji už několik měsíců užívám a jsem spokojená. Makléř za mě dokonce ochotně vyřídil i komplikovaný přepis energií. Služby DOMA rozhodně doporučuji.​
Lucie Hušková
Když jsme Dominikovi poprvé zavolali s prosbou o pomoc při výběru a koupi pozemku a vysvětlili mu všechny naše podmínky, potřeby a možnosti, tak k našemu překvapení vysypal z rukávu hned 2 vhodné pozemky. Bohužel jsme v tu dobu byli ještě nerozumní a chtěli jsme výběru věnovat trochu více času. Během 6 měsíců, po dobu kterých se nám Dominik věnoval jsme viděli nespočet nabídek, objeli několik pozemků a pár jsme jich málem koupili. Každopádně na konci této doby jsme stejně skončili u jednoho z pozemků, které nám Dominik nabízel již při prvním telefonátu. Dominik nám pomohl s vyřízením veškerých náležitostí a ve všem co šlo nám vyhověl. V tuto dobu je pozemek již v našem vlastnictví a na jaře 2016 se na něm začne stavět... Je zkrátka dobré mít makléře, který přesně ví co chcete (i když vy o tom ještě nevíte).​
Martin Peštuka​